Fotografia ślubna


Fotografia ślubna wymaga zarówno doświadczenia jak i wyczucia chwili. Nasze umiejętności zapewniają uchwycenie klimatu wyjątkowego momentu, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego.

 

Bogata praktyka zawodowa naszej ekipy, w połączeniu z zapleczem technicznym w postaci profesjonalnego sprzętu fotograficznego, pozwala zachować ulotne momenty, którymi będziecie mogli się cieszyć przez lata.

Mimo wieloletniego doświadczenia dążymy do ciągłego rozwoju, śledząc najnowsze trendy panujące w fotografii ślubnej. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientem i gotowi do realizacji najróżniejszych pomysłów, dzięki którym Wasze zdjęcia będą wyjątkowe i niepowtarzalne.

 

Sesja zdjęciowa
Fotografie wykonywane podczas sesji zdjęciowej mają zawsze bardzo indywidualny charakter. Korzystając z przenośnego studia możemy upamiętnić narzeczonych w dowolnym plenerze. Dysponujemy profesjonalną makijażystką i rekwizytami. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pary młodej! 

 

Sesja narzeczeńska
Sesja narzeczeńska jest pamiątką z przygotowań do ceremonii ślubnej. Są to fotografie wykonane w kameralnej, niemal intymnej atmosferze. To ostatnie chwile przed dokonaniem jednej z najważniejszych w życiu decyzji.

 

Ceremonia ślubna
Uwiecznienie ceremonii ślubnej to zwieńczenie wszystkich przygotowań. Chwila zakładania obrączek i uroczyste złożenie przysięgi są kulminacyjnym punktem dnia. To moment wyczekiwany nie tylko przez młodą parę ale także rodzinę oraz zaproszonych gości. Te ujęcia będą należeć do tych najważniejszych w Waszym albumie.

 

Reportaż z wesela
Reportaż z wesela pozwala uwiecznić parę młodą ale także rodzinę, gości. Wspólne fotografie z rodzicami, świadkami i przyjaciółmi są niezwykle ważną pamiątką. Krojenie tortu weselnego, pierwszy taniec młodej pary i toasty oglądane na  fotografiach zawsze wywołują uśmiech na twarzy. 

 

 

Zdjęcia ślubne pakiety